Kommer til Kulturhuset:
– Alle vil være med til Svalbard
Irske Dara Ó Briain spiller show i Longyearbyen i januar. Han er overbevist om at polarnatta er midt i blinken for han.
Nysgjerrige på Svalbard: Dara Ó Briain tar med seg hele teamet sitt til Longyearbyen. – Fysisk på tur er vi vanligvis bare tre stykker, men alle vil være med til Svalbard. Vi blir en hel gjeng som kommer oppover, sier komikeren.
Foto: Off The Kerb
De siste ti årene har den irske komikeren Dara Ó Briain vært innom Norge på sine turneer. Nå beveger han seg av fastlandsnorge, og 27. januar står han på scenen i Kulturhuset i Longyearbyen.
– Norge er mitt absolutte favorittsted å turnere. Ved siden av Dublin, selvfølgelig. Jeg pleier å belønne meg selv med å dra til Norge. Svalbard blir «a cherry on top», sier Ó Briain til Svalbardposten.
Komikeren har hatt en suksessrik karriere på TV, blant annet som vert for BBC-showet «Mock the Week». Han har også gitt ut fem stand-up-DVD'er og skrevet tre barnebøker.
1 måned digitalt abonnement
Digital måned
10,- den første måneden, deretter 203,- per måned
for 1 måned
Bestill her
1 år papir og digitalt abonnement
Komplett HELÅR.
2138,-
for 12 måneder
Bestill her
6 måneder papir og digitalt abonnement
Komplett halvår.
1215,-
for 6 måneder
Bestill her
1 år digitalt abonnement
Digitalt helår
1600,-
for 12 måneder.
Bestill her
6 måneder digitalt abonnement
Digitalt halvår
950,-
for 6 måneder
Bestill her
1 år komplett sør for Bodø
2578,-
Full digital tilgang, eAvis og papirutgaven én gang i uken.
Portotillegg pr. avis fra Bodø og sørover pålydende kr 10,-
Bestill her
6 måneder komplett sør for Bodø
1435,-
Full digital tilgang, eAvis og papirutgaven én gang i uken.
Portotillegg pr. avis fra Bodø og sørover pålydende kr 10,-
Bestill her